About/Info

Fabuła:

Ona. Z pozoru Śmierciożerca idealny. Ominęła naukę w szkole, by pod okiem świetnych czarodziejów szkolić się by w przyszłości, stanąć u boku Voldemorta. A jednak coś poszło nie tak i dziewczyna zaczyna współpracować z Ministerstwem, aby w przyszłości wyłapać wszystkich Śmierciożerców. Za wszelką cenę próbuje trzymać się światła, aby ciemność nie zawładnęła jej życiem. On udowadnia, że jej serce nie jest z lodu.

On. Wychowany wśród Śmierciożerców, u boku ojca tyrana i matki, zbyt słabej by się komukolwiek przeciwstawić. Targany przez sprzeczne emocje nie umie znaleźć drogi ucieczki z klatki, w jakiej został zamknięty. Balansuje na krawędzi i tylko krok dzieli go od bolesnego upadku, jednak jest zbyt przerażony by go wykonać. Ona pokazuje, że pod maską obojętności kryją się uczucia.

Oboje. Starają się trzymać z daleka od mroku, który i tak ich otacza. Chcą przetrwać, by w przyszłość wieść zupełnie normalne życie.


~*~


Czas akcji:

Wydarzenia w Hogwarcie przypadają na lata 1998-1999.

Retrospekcje to czas młodości Aurory (ok. 1989/1990) oraz lata 1994-1998.
Późniejsze wydarzenia rozpoczynają się w okolicach końca roku 2000.


Miejsca akcji (główne):

Hogwart

Hrabstwo Wiltshire (Dwór Malfoy'ów)
Pluckley, hrabstwo Kent (dom Blackstone'a)
Londyn (Ministerstwo Magii, mieszkanie Aurory, ulica Pokątna)

~*~


Tytuły rozdziałów nawiązują do utworów muzycznych.


~*~

Liczba rozdziałów: 55 (+ Prolog i Epilog)

~*~Drugie opowiadanie:
They didn't want to get older

~*~


Informacje organizacyjne:

Kolejne rozdziały co poniedziałek i czwartek o godzinie 18:00 
(od czasu do czasu odcinki będą pojawiać się raz w tygodniu)

Nie biorę udziału w żadnych nominacjach


Tekst jest w 100% mojego autorstwa, dlatego zakazane jest kopiowanie treści


W zakładce 'Music' pojawiają się linki do utworów, które towarzyszą mi przy pisaniu, a ponad to czasami, będą wykorzystywane jako dodatek do fragmentów rozdziałów 

Piszę i publikuję to opowiadanie, ponieważ lubię dzielić się swoją twórczością, cieszy mnie każdy czytelnik, dlatego jeśli tylko komuś spodoba się to co piszę i poczuje potrzebę, żeby to skomentować to będzie mi niezmiernie miło. 

Zaproszenie na swojego bloga można zostawić, ale zaglądam na nie rzadko. Jeśli chcesz mieć pewność, że przeczytam Twoje opowiadanie, wyraź opinię na temat mojego.

Kontakt:
black.ivy1303@gmail.com 

1 komentarz:

  1. Witam, biorę udział w konkursie graficznym na kartkę świąteczną, aby wygrać, potrzebne mi są głosy internautów. Głos można oddawać codziennie. Byłabym bardzo wdzięczna, gdybyś zagłosował/ła klikając na "Oddaj głos" na moją pracę do 14 grudnia. To dla mnie bardzo ważne. Dziękuję z góry i pozdrawiam, nomnes. ♥ :) http://it-szkola.edu.pl/kong_galeria,det?img=MTU3NDNNUw

    OdpowiedzUsuń