Characters

Aurora Rose Blackstone
Data urodzenia: 29.03.1980 
Tytuł: Śmierciożerca (do 1997), Auror 
Status krwi: Czysta, Ćwierć Wila 
Patronus: Długo nie była w stanie wyczarować patronusa; potem była to jedynie mgła; w końcu pantera 
Różdżka: Tarnina, 14'', włókno ze smoczego serca 
~*~
Dziewczyna od małego była szkolona na Śmierciożercę. Ojciec znęcał się nad nią, gdyż chciał, aby stała się najbardziej zaufaną osobą Voldemorta. Gdy nie wysłał jej do Hogwartu, Dumbledore postanowił zabrać ją i oddał pod opiekę Snape'a, który opanował jej moce i świetnie ją wyszkolił w wielu dziedzinach. Po bitwie trafiła na kilka dni do Azkabanu, jednak dzięki roli podwójnej agentki, zostaje wypuszczona i wcielona do oddziałów aurorów, którzy wyłapują Śmierciożerców. Wierzy, że ona i Draco są w stanie wyjść na prostą.
~~
Draco Malfoy
Data urodzenia: 05.06.1980 
Tytuł: Śmierciożerca (do 1997), Prefekt, Szukający, Pracownik Międzynarodowego Urzędu Prawa Czarodziejów, Auror 
Status krwi: Czysta 
Patronus: Wąż; później pantera 
Różdżka: Cis, 13'', włókno ze smoczego serca 
~*~
Urodził się w rodzinie Śmierciożerców i od samego początku miał zaplanowaną przyszłość. Wychowywany był w nienawiści do mugoli i czarodziejów pochodzących z ich rodzin. Jego ojciec zawsze wymagał od niego więcej, niż chłopak był w stanie zrobić i dawał mu do zrozumienia, że nie jest wystarczająco dobry. Jednak od samego początku był jedynie zastraszony i robił wszystko by uratować rodzinę i siebie. Gdy poznaje Aurorę, odnajduje w niej sprzymierzeńca i oboje próbują nie przekroczyć granicy i stać się złymi do szpiku kości.
~~
Gregory Young
Data urodzenia: 05.04.1970 
Tytuł: Auror, później Szef Biura Aurorów 
Status krwi: Czysta 
Patronus: Tygrys  
Różdżka: Grab, 12'', włos jednorożca 
~*~
Jego ojciec pochodzi z arystokratycznej amerykańskiej rodziny czarodziejów, a matka jest Brytyjką. Od najmłodszych lat chciał zostać aurorem. Jest odważny i nigdy nie zawahał się przed uratowaniem innych osób. Bywa próżny i zbyt pewny siebie, chce uchodzić za oschłego i groźnego, ale przy bliskich osobach staje się rozluźniony i naturalny. Jest impulsywny i nieprzewidywalny, a jednocześnie uczuciowy. W gronie przyjaciół lubi zachowywać się niepoważnie. Aurorę zaczyna traktować jak młodszą siostrę, o którą musi się opiekować. W końcu podejmuje decyzję o połączeniu w jedną grupę ludzi, którzy stają się jednymi z najlepszych aurorów w historii.
~~
Blaise Zabini
Data urodzenia: 14.07.1980 
Tytuł: Śmierciożerca (do 1997), Ścigający, Auror 
Status krwi: Czysta 
Patronus: Orzeł 
Różdżka: Lipa, 11'', włos jednorożca 
~*~
Dzięki temu, że jego rodzice nie byli wysoko postawionymi Śmierciożercami, nigdy nie była wywierana na nim nadmierna presja. Mimo wszystko przyjaźni się z Malfoyem i dostrzega jak wiele zniszczeń dokonali w jego psychice rodzice i Voldemort. Jest lojalny wobec przyjaciela i wspiera wszystkie jego decyzje. Po jakimś czasie staje się również bliską osobą dla Aurory i pomaga jej uporać się z problemami. Po upadku Voldemorta niemal zrywa kontakt z matką, która nadal wyznaje zasadę czystości krwi. On jednak chce zrobić w swoim życiu coś dobrego.
~~
Harry Potter
Data urodzenia: 31.07.1980 
Tytuł: Kapitan i Szukający drużyny Gryfonów, Auror 
Status krwi: Półkrwi 
Patronus: Jeleń 
Różdżka: Ostrokrzew, 11'', pióro feniksa 
~*~
Nie jest pewny czy powrót do szkoły to najlepszy pomysł, jednak chce być aurorem, a do tego musi zdać bardzo dobrze egzaminy. Z początku nie ufa Aurorze, jednak zdaje sobie sprawę, że mają ze sobą dużo wspólnego. Dziewczyna pomaga mu zrozumieć czy praca aurora jest dla niego idealna. Zaczyna ich łączyć silna więź i chłopak zaczyna bardzo się przejmować losem blondynki. Nie spodziewa się, że przyjaciół i sojuszników odnajdzie w ludziach, których kiedyś nazywał wrogami. Jest wyjątkowo oddany swoim bliskim, chociaż po wojnie, grono jego znajomych ulega bardzo dużej zmianie.
~~
Severus Snape
Data urodzenia: 09.01.1960 
Tytuł: Śmierciożerca, Profesor, Dyrektor Hogwartu, Książe Półkrwi, Mistrz Eliksirów, Nauczyciel Obrony Przed Czarną Magią 
Status krwi: Półkrwi 
Patronus: Łania 
Różdżka: Buk, 13,5'', włos jednorożca 
~*~
Były Śmierciożerca, który współpracował także z Dumbledorem i Zakonem Feniksa. Od początku próbował uchronić Harry'ego od niebezpieczeństw. Pewnego dnia dyrektor Hogwartu pozostawia pod jego opieką córkę innego Śmierciożercy: Aurorę Blackstone. Dziesięcioletnia dziewczynka jest już nieźle wyszkolona, dlatego Snape decyduje się, aby dalej się szkoliła pod jego okiem. Pozwala mu to zapomnieć o miłości do Lili Potter i nadaje jakiś sens jego życiu, mimo iż traktuje dziewczynkę oschle i wie, jaki czeka ją los.
~~
Marcus Blackstone
Data urodzenia: 15.11.1954 
Tytuł: Śmierciożerca, Alchemik, Czarnoksiężnik Status krwi: Czysta 
Patronus: brak 
Różdżka: Wawrzyn, 14'', włókno ze smoczego serca 
~*~
Od dawna był wierny Voldemortowi i czekał na jego powrót. W tym czasie próbował stworzyć nowe czary i klątwy, które testował na kilkuletniej córce. Często stosował na niej zaklęcia niewybaczalne, uważając, że zahartuje ją to na przyszłość i sprawi, że będzie silną czarownicą, gotową by służyć Czarnemu Panu. Nigdy nie okazał jej pozytywnych uczuć i odebrał jej prawo do normalnego dzieciństwa. Coś jednak poszło nie tak i mimo iż od zawsze powtarzał, że jego dziecko należy do Śmierciożerców, to od powrotu Voldemorta ukrywa się w różnych zakątkach świata. Liczy, że córka się za nim wstawi i pomoże mu wrócić do łask.
~~
Gabrielle Lacroix
Data urodzenia: 13.05.1955 
Tytuł: Uzdrowicielka  
Status krwi: Czysta, Pół Wila 
Patronus: Niedźwiedź 
Różdżka: Wierzba, 13'', włos z głowy wili (jej matki) 
~*~
Jej mąż oszukał ją, że dziecko które urodziła było martwe. Kobieta zdecydowała się na odejście od niego, porzucenie nazwiska i rozpoczęcie nowego życia. Nigdy nie mogła w pełni dojść do siebie po utracie ukochanej córki. Dużo podróżowała, aż osiadała we Francji, gdzie rozpoczęła pracę jako Uzdrowicielka. To tam, a dokładniej w Paryżu, odnajduje ją Aurora, która była okłamywana, że jej matka nie żyje. Chce poznać ją i być częścią jej życia, jednak jest to dość trudne, gdyż Aurora i jej druga córka, nie dogadują się najlepiej. Gabrielle próbuje jednak to naprawić i stworzyć normalna rodzinę.


W pozostałych rolach:

Lucjusz i Narcyza Malfoy
Hermiona Granger
Annabell Smith-Young
Emily Moore
Amycus Carrow
Pansy Parkinson
Theodor Nott
Astoria Greengrass
Felix Flamel

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz