Links/Spam


Szablon:

Zaproszenie na swojego bloga można zostawić, ale zaglądam na nie rzadko. Jeśli chcesz mieć pewność, że przeczytam Twoje opowiadanie, wyraź opinię na temat mojego.

41 komentarzy:

 1. Witam.
  Zapraszam do nowej szkoły internetowej – Ciasteczkowy Uniwersytet Potter'a. Poczuj się jak w Hogwarcie!
  U nas zawsze znajdziesz coś dla siebie. Pasjonujące lekcje Elisirów, przydatna Obrona przed Czarną Magią czy też złożona Transmutacja oraz wiele innych przedmiotów!
  Zdobywaj punkty! Baw się i ucz!
  Zapisz się do Ciasteczkowego Uniwersytetu Potter'a już dziś. Z nami rok szkolny minie raz dwa.

  Alexx
  [prof.Transmutacji]

  OdpowiedzUsuń
 2. Blog został dodany do Biblioteki Hogwartu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na zapowiedź rozdziału 3 części 2 :)
  http://ciemna-strona-dobra.blogspot.com/2015/11/zapowiedz.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Spis Fanfiction z Idolami
  http://spisffzidolami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. "Z pozoru jestem zwykłą dziewczyną, która jest znana z serialu telewizyjnego. Lecz nikt nie wie o moim sekrecie, który jest równie niebezpieczny jak ja"

  http://you-never-know-when-death-comes.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 6. Święta czas zacząć!
  Powoli już czuć świąteczną atmosferę, a w tym roku Stowarzyszenie Księcia Półkrwi bierze aktywny udział w jej tworzeniu!
  Niniejszym, mamy zaszczyt zaprosić Was do udziału w naszym konkursie. :)
  KLIK!
  Pozdrawiamy
  Zespół SKP

  OdpowiedzUsuń
 7. Chcesz, aby Twoje opowiadanie zostało porządnie ocenione? A może pragniesz sam(a) wcielić się w rolę krytyka? Więcej szczegółów znajdziesz na nowiutkiej Ocenialni: konstruktywna-krytyka-blogow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Witaj!
  Przybywam z mitycznych krain i pragnę Cię zaprosić na łono Pól Elizejskich, a także szczyty Helikonu. W ów krainach zrzeszam opowiadania, takie jak Twoje.
  Zapraszam także do wzięcia udziału w akcji "Wigilijne opowieści".

  pola-elizejskie.blogspot.com

  Pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapraszam na blog z miniaturkami Dramione :)

  www.miniaturki-dramione.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie mogłam wiedzieć, że los i tym razem okaże się dla mnie zwodniczy. Prowadząc mnie z zamkniętymi oczami, pokazywał mi wszystko, czego podświadomie mi brakowało. Wtedy nie zdawałam sobie sprawy, że jedna podjęta decyzja zmieni wszystko, co znałam. Nie mogłam wiedzieć, że będzie tym, który był mi przeznaczony.

  http://cichy-szept-milosci.blogspot.com/

  Zapraszam:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Zapraszam na nowo otwartą ocenialnię - konstruktywna-krytyka-blogow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. http://kochamczytacblogi.blogspot.com/


  Zapraszam. : )

  OdpowiedzUsuń
 13. Blog został dodany do katalogu Kocham Czytać Blogi

  OdpowiedzUsuń
 14. Witaj, weszłam tutaj przypadkowo i muszę przyznać, że nie żałuję. Przeczytałam kilka rozdziałów i bardzo mi się spodobały. Masz lekki styl pisania, przez co przyjemnie się czyta. Oby tak dalej!
  Chciałabym zaprosić Cię na mój nowy blog z opowiadaniami. Będą to krótkie nowele o różnej tematyce. Na razie zaczęłam od opowiadania o lekarzu-chirurgu.
  www.opowiesci-sovbedlly.blogspot.com
  Liczę, że zostawisz po sobie jakiś ślad :)
  Pozdrawiam! Sovbedlly

  OdpowiedzUsuń
 15. Witaj! Zapraszam Cię serdecznie na nowy rozdział! :)

  Pozdrawiam Xx
  OCZY w OGNIU

  OdpowiedzUsuń
 16. Witaj, kochana! Zapraszam serdecznie na nowy rozdział po ponad dwu tygodniowej przerwie! Nie zapomnij powiedzieć mi o swojej opinii! :)

  Pozdrawiam Xx
  OCZY w OGNIU

  OdpowiedzUsuń
 17. Dawno, dawno temu, tam, gdzie woda jest tak błękitna, jak najdelikatniejsze płatki niezapominajek i tak głęboka, że żadna kotwica nie dosięgnie dna, mieszkał lud syren. Skal, jedna z córek Trytona, czuła się w morskich głębinach jak ryba w wodzie. Do czasu, aż nie została złapana w rybacką sieć.

  Morska Fala

  OdpowiedzUsuń
 18. Wychowujemy się na baśniach, w których dziecinnie łatwo jest odróżnić dobro od zła. Widzimy wilka - zło! - widzimy Czerwonego Kapturka - dobro! Napotykamy Księcia, który jest idealny od stóp do czubka głowy, wzdłuż i wszerz. Obserwujemy losy skrzywdzonych dziewcząt o złotych sercach, które spotyka szczęśliwe zakończenie. Co się jednak stanie, gdy weźmiemy pod uwagę rzeczywistość i to, że nie jest ona biało-czarna, a raczej namalowana w odcieniach szarości?

  Poplątane Zakończenie to inne spojrzenie na świat wiedźm i księżniczek, gdzie nic nie jest tym, czym się wydaje być. Kto dostanie koronę, a kto odleci na miotle? Czy dobre zakończenie istnieje?

  Dowiedzieć się możesz na świeżym blogu poplatane-zakonczenie.blogspot.com

  Where is my crown? — Księżniczka Cordelia.

  OdpowiedzUsuń
 19. Witaj!
  Spis polecanych fanfiction usprawnia swą działalność wraz z nowymi możliwościami. Zapraszam do zgłaszania nowych rozdziałów, które będą publikowane co dwa tygodnie.

  polecane-fanfiction.blogspot.com

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 20. Pragnę Cię gorąco zaprosić na „Wschód księżyca w twoich oczach”! :)

  Czy na wojnie i w miłości istnieją zasady? Jak oddzielić rozum od serca? Jak wiele krzywdy potrafi wyrządzić człowiek owładnięty nienawiścią? Oto opowieść przepełniona magią, namiętnością oraz nasycona przygodami.
  Pomimo upadku Lorda Voldemorta, w czarodziejskiej społeczności nie nastał upragniony spokój. Wciąż panuje nastrój grozy, trwa zimna wojna. Eliminowani są dawni poplecznicy Czarnego Pana. Strach przed odrodzeniem się zła zmusza porządnych ludzi do popełniania ohydnych czynów. Nic nie jest czarno białe.
  Tuż przed rozpoczęciem ostatniego roku nauki w Hogwarcie, Draco Malfoy poznaje intrygującą osobę, która odmienia całe życie młodzieńca. Nie wie jednak, że nie pojawiła się ona na jego drodze przypadkiem, a tym bardziej nie przypuszcza co może skrywać uwodzicielskie spojrzenie Dorindy. Tymczasem niebezpieczną grę pomiędzy nimi rozpoczyna wspólnie spędzona noc.
  „Wschód księżyca w twoich oczach” przedstawia dalsze losy bohaterów „Harry'ego Pottera”. Dawny Wybraniec wraz z przyjaciółmi wkracza w dorosłe życie. Nie potrafią oni zapomnieć o bolesnych doświadczeniach, ich blizny nadal pozostają otwarte. Wydawać się by mogło, iż jedynie Hermiona próbuje odciąć się od przeszłości, wyciągając ku wrogom pojednawczą dłoń. Dojrzała decyzja przynosi dziewczynie burzę sprzecznych uczuć. Już niebawem będzie musiała zdecydować jaką drogą pragnie kroczyć...
  Wielka miłość, trudne wybory, mnóstwo pojedynków, intrygi... Wszystko to stanowi tło płomiennego romansu. Kto tym razem zwycięży? Czy bezpieczeństwo świata czarodziejów ponownie zawiśnie na włosku? Ile można poświęcić dla ukochanej osoby? Przekonajcie się sami!

  http://as-the-moon-was-rising-in-your-eyes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Dołącz do Księgi Baśni! (http://ksiega-basni.blogspot.com/)
  Katalog, który chce zjednoczyć blogi różnej tematyki i stworzyć prawdziwą Księgę z Baśniami! Teraz to wy jesteście autorami pojedynczych baśni.Tylko razem możemy stworzyć Księgę, dlatego dołącz do nas!
  Księga Baśni

  OdpowiedzUsuń
 22. "Wpadł do namiotu, a za nim zawirowała czarna szata. Obłęd w jego oczach stawał się coraz bardziej szaleńczy i groźny. Zbudzono w nim bestię, która drzemała od lat; która, zdawało się, została już poskromiona.
  — Avada Kedavra! — ryknął rozwścieczonym tonem, w którym przejawiała się niezidentyfikowana rozpacz. Wycelował różdżkę prosto w jej serce, żegnając swoją kochankę magicznym pocałunkiem."
  Historia... No właśnie, kogo? Młodej czarownicy, która nie wie o sobie właściwie nic. Przerzucana z rodziny do rodziny, ze szkoły do szkoły, wciąż poszukuje odpowiedzi na pytanie "kim jest?". Gdy pojawia się w Hogwarcie i bierze udział w Turnieju Trójmagicznym, natrafia na trop. Im więcej odpowiedzi, tym więcej pytań. Mroczne i zawiłe zagadki panny Naav Alhevote. Zapraszam!
  http://skowyt-banshee.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 23. Witaj! Serdecznie zapraszam Cię na nowy rozdział! :)

  Pozdrawiam Xx
  OCZY w OGNIU

  OdpowiedzUsuń
 24. Cześć! Serdecznie zapraszam do siebie: http://www.kazdymawsobiesile.blogspot.com/
  Biegniesz przez życie. Ciągle przed czymś uciekasz. Twoje nogi są w ciągłym ruchu. Nigdy się nie zatrzymujesz. Nie pozwalasz sobie na złapanie oddechu. Nie pozwalasz sobie na chwilę odpoczynku. Nie pozwalasz sobie na podziwianie świata. Nie pozwalasz sobie, żeby los cię przegonił. Biegniesz i biegniesz. Ile sił w nogach. Uciekasz. Uciekasz. Ciągle uciekasz. Przed czym?
  Jestem Lilian. Należę do Wykluczonych. Pokażę tym, którzy uważają, że nic nie znaczę, iż mam siłę. Wygram tę wojnę. Zwyciężę. Zmienię wszystko. Nie będę już Wykluczoną. Nie będę mieszkać poza murami królestwa. Nigdy więcej. Taki jest mój cel i nikt nie powstrzyma mnie przed jego wypełnieniem.

  OdpowiedzUsuń
 25. Rachel zdecydowanie nie jest jeszcze dojrzała. Wychowana przez bogatych i niedostępnych rodziców nauczyła się radzić sobie sama... Dlatego nigdy nie powiedziała nikomu, jakie ma umiejętnosci. Nadchodzą jednak wydarzenia, które nie będą dotyczyły jej dorastania, i których wpływy rodziców nie będą w stanie rozwiązać.
  wirus-r.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 26. Witam!

  Dziękuję bardzo za informację o zakończeniu opowiadania.
  Życzę również dalszej weny w tworzeniu!

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 27. PS: nie liczę, że zajrzysz, bo tematyka jest mocno nie po drodze większości dziewczyn, ale i tak zapraszam do mnie:
  wielkadrakawwwe.blogspot.com
  Tara i Eveline są najlepszymi przyjaciółkami od dziecka, obie mają jednak przedziwną pasję. Uwielbiają... wrestling. Zarówno jego oglądanie jak i uprawianie. Dzień, gdy dziewczyny pierwszy raz wybierają się na galę Raw będzie dniem, który zapamiętają do końca życia. Wtedy bowiem przez jedną imprezę sprawy nabierają niezapowiedziany obrót, a dziewczyny, przez okrutny a jednocześnie niebywale szczęśliwy zbieg okoliczności trafiają w sam środek Federacji WWE, ku ich nieszczęściu, na ich drodze stają dawni członkowie The Shield- Dean Ambrose i Roman Reigns. Jak potoczą się ich dalsze losy w Raw? Jakie będą konsekwencje ich jednego kłamstwa? Czy przetrwają w niebiezpiecznym, wrestlingowym świecie?

  OdpowiedzUsuń
 28. Książka przeczytana i brak kolejnej? To świetnie się składa!
  Serdecznie zapraszam na . „Granica Olimpu”. Pragnę Cię zabrać do świata Bogów Greckich. Przedstawić wydarzenia, które na pozór są poza naszym zasięgiem, a w rzeczywistości dzieją się tak blisko nas! Dołącz do drużyny Penelopy, studentki lubelskiej uczelni, która zamiast przygotowywać się do kolejnej sesji, będzie musiała wypełnić zadanie powierzone jej przez Atenę – która tak poza tym jest jej matką.
  Dołączysz?
  Granica Olimpu
  PS. To nie jest fanfic Perciego Jacksona ;)

  OdpowiedzUsuń
 29. ZBRODNIE FANFIKOWE
  …czyli klisze, które nieświadomie powielacie. Nie wszyscy, rzecz jasna. Spora liczba autorów zdaje sobie sprawę z istnienia klisz, mniejsza liczba używa ich świadomie, by osiągnąć dany cel i by coś udowodnić, ale prawda jest taka, że od groma w sieci fanfików potterowskich, które – gdy tak się spojrzy na nie w miarę na trzeźwo – różnią się od siebie jedynie imionami i nazwiskami postaci, a czasami nie dano im nawet tego.

  OdpowiedzUsuń
 30. Zapraszam Cię serdecznie na nowy rozdział po dość długiej przerwie!

  Pozdrawiam,
  oczy-w-ogniu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 31. Zapraszam na rozdział 4. :)
  http://ciemna-strona-dobra.blogspot.com/2016/08/4-zimnem-gaszcze.html

  OdpowiedzUsuń
 32. Cześć kochana!
  Zapraszam na rozdział 51! ;)
  http://szlama-arystokrata-plan-przeznaczenia.blogspot.com/2016/08/rozdzia-51-gotowi-do-walki.html?m=1

  OdpowiedzUsuń
 33. Cześć kochana!
  Zapraszam na rozdział 51! ;)
  http://szlama-arystokrata-plan-przeznaczenia.blogspot.com/2016/08/rozdzia-51-gotowi-do-walki.html?m=1

  OdpowiedzUsuń
 34. Zapraszam na nowy rozdział!

  Dowiedz się jak potoczy się podróż Kath, Joysa, Conna i Claytona. Czy znajdą bezpieczną przystań? Co stanie im na przeszkodzie? Jakie tajemnice czekają na rozwiązanie? To wszystko już w najnowszym, jedenastym rozdziale!

  OCZY w OGNIU

  OdpowiedzUsuń
 35. Martina jest szesnastoletnią czarownicą. Urodziła się we Włoszech, w małej miejscowości niedaleko Rzymu. Kilka lat później przeprowadziła się, do dziadków, do Londynu, ponieważ rodzice, którzy zarządzali wielką firmą nie byli w stanie się nią zajmować. List z Hogwartu dostała trzy lata wcześniej niż inni. Będąc w trzeciej klasie stało się coś strasznego, co spowodowało, że dziewczyna porzuciła naukę i wróciła do swoich rodziców do Włoch tłumacząc się tym, że to nie dla niej i nie daje rady. Martina opuszczając Hogwart nie porzuciła jednak magii i wciąż zgłębiała jej tajniki, aby w końcu powrócić i wykonać powierzone jej zadanie.
  Jaką tajemnicę skrywa? Czy kiedyś wyzna komuś prawdę?

  Serdecznie zapraszam! 🙂

  http://myownworld-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. No i masz! Kolejna historia, kolejne opowiadanie... Nic nowego...
  A MOŻE JEDNAK?

  Hogwarckie Opowiadania przekażą wam masę nowych i nieodkrytych jeszcze wrażeń.
  Na czym polega blog? No powiem szczerze... Nie umiem być stała przy jednym, więc stwierdziłam, że bede prowadzic jednego bloga by móc mieć na nich kilka, różnych opowiadań. Tematyka Potterowska od wielu lat mi towarzyszy, więc z tego nie rezygnuje.
  Jeśli ciekawi cię co idzie na pierwszy ogień, zapraszam!

  http://hogwarckie-opowiesci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 37. Witaj!
  Mamy zaszczyt zaprosić Cię do o d n o w i o n e g o Stowarzyszenia Księcia Półkrwi. Zapewniamy, że od Twojej ostatniej wizyty wiele się zmieniło. Odwiedź tę krainę miodem i mlekiem płynącą. Zgłoś twory swojej wyobraźni. Dołącz do stowarzyszenia. Bądź jednym z nas.
  A jeśli jeszcze nie miałeś okazji nas odwiedzić, to zrób to czym prędzej! czym prędzej!
  KLIK!
  Zespół SKP

  OdpowiedzUsuń
 38. Witaj.
  Monotonna rzeczywistość wprowadza nas niekiedy w stan transu, wyrwijmy się więc z niego. Powstańmy z popiołów niczym feniks, silniejsi niż zwykle. Dajmy się ponieść magii słów i usłyszmy nutę Krwawej róży, bowiem tylko osobliwość pozwoli nam przetrwać. A czy wiersz nie jest wystarczająco osobliwy? Sprawdź i się przekonaj! Kliknij tutaj! 
  Będzie mi niezmiernie miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci szczerego komentarza :)
  Pozdrawiam, Bloody Rose

  OdpowiedzUsuń
 39. Witaj! Mam do Ciebie pytanie. Czy jesteś usatysfakcjonowana swoim blogiem? Czy jesteś zadowolona ze WSZYSTKICH jego aspektów? Wyświetleń? Komentarzy? Na swoim przykładzie wiem jak trudno pogodzić się z brakiem odzewu od czytelników (czego, mam nadzieję, nie doświadczasz). Mam dla Ciebie propozycję- zgłoś się do Stowarzyszenia blogów z Harry'ego Pottera i podnieś prawdopodobieństwo zobaczenia Twojego bloga. Uważam, że warto, więc naprawdę bardzo serdecznie zapraszam :)

  BellatriX

  http://stowarzyszenie-harryegopottera.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. Śmierciożercy napadają na dom Hermiony Granger i zabijają jej rodziców.
  Rozgoryczona i wściekła dziewczyna, decyduje się wstąpić do Zakonu Feniksa, by pomścić bliskich.
  Ku jej niedowierzaniu w odkryciu mrocznych sekretów, zamiatanych pod hogwarckie dywany pomaga jej znienawidzony Mistrz Eliksirów.

  skrzydlakruka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 41. Wojna czarodziejów się skończyła. Ku zaskoczeniu wszystkich, Harry zrywa z Ginny i związuje się ze swoją dawną szkolna miłością-Cho Chang. Smutna i rozczarowana dziewczyna postanawia wrócić do Hogwartu. Zmienia się. Niespodziewanie dowiaduje się o kolejnej śmierci bliskich osób. Zło zaczyna ją kontrolować i pchać w ramiona jej wroga- Blaise'a Zabiniego. Czy Ginny zatraci się zupełnie w mroku?
  Zaciekawiona/y?
  Jeśli tak, to zapraszam serdecznie na: naskrajuupadku.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń